GÜNÜBİRLİK CUMALIKIZIK – GÖLYAZI – MUDANYA
TRİLYE – SAİTABATŞELALESİ TURU

8 ŞUBAT / 29 ŞUBAT

(KESİN HAREKET )

TUR PROGRAMI :

Sabah Saat 07.00’de belirtilen buluşma noktasından hareketle Osmanlı’ların
Bursa’da ilk yerleşim yerlerinden olan, Uludağ’ın kuzeyinde, dik etekler ve vadiler arasında kalan  Cumalıkızık köyüne gidiyoruz. İlk durağımız , yorgunluğumuzu atacağımız ve lezzetli, serpme kahvaltısı ile karnımızı doyuracağımız kahvaltı noktamız. Kahvaltımızın ardından, Cumalıkızı  Köyü’nün en önemli simgelerinden biri olan Cin Aralığı’ndan geçmeyi deneyeceğiz.

Kısa bir yolculuğun ardından, 2. durağımız, yerel isimle Güvercinlik olarak da anılan, Uludağ’ın zirvesinden gelen sularla oluşan Saitabat Şelalesi. Burada eşsiz fotoğraflar çekebilir, sudan gelen o keyifli ses ile bütün yorgunluğumuzu atabiliriz.

Saitabat molamızına ardından, Bursa’nın en iyi korunmuş Osmanlı evlerinin yer aldığı Mudanya ilçesine hareket ediyoruz. Mudanya Mütakere Evi, Kumkaya Kilisesi gibi tarihi noktaları gezdikten sonra öğle yemeğimizi alacağımz restaurantımıza ulaşıyoruz.

LezzetlIi ögle yemeğimiz ardından Mudanya’nın batısında ve sahil kesiminde yer alan Trilye’ye ulaşıyoruz. Zeytin veya zeytin yağı almak isterseniz buradan temin edebilirsiniz. Ihtiyaçlarımız ve alışveriş için kısa bir mola veriyoruz.

Son durağımız Gölyazı Köyü. Uluabat Gölü etrafından konumlanan bu köyde
eşsiz fotoğraflar çekip, tarihi küçük evlerin sıralandığı sokaklarda dolaşıyoruz.

Turumuzun ardından siz değerli FLY WING TURİZM misafirlerimiz ile İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.

KİŞİ BAŞI 209 TL

DETAYLAR
Turlarımız belirtilen tarihlerde kesin hareket olarak planlanmaktadır. Mücbir durumlarda turların iptal olması halinde tur hareket tarihinden en geç 3 gün öncesinde misafirlerimize bilgi verilecektir.
Tur Programı belirtildiği gibidir, ancak gerekli durumlarda Tur rehberi tur programı içerisinde değişiklik yapabilir.

Sorularınız Için Bize Ulaşın:

  • Lüks araçlarla ulaşım
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Cumalıkızık sabah kahvaltısı
  • Öğle Yemeği ( Balık + Salata + İçecek )
  • Milli park girişleri
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • Kişisel Harcamalar
  • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Seyahat Sağlık Sigortası

  ŞARTLAR & KOŞULLAR

  Paket tur fiyatlamasına çift yön uçak bileti, Dubai çift yön transfer, yarım gün panaromik şehir turu ve 4 gece konaklama + 4 sabah kahvaltı hizmeti dahildir.

  Turlarımız İstanbul hareketlidir.

  Turlarımız toplamda en az 4 kişilik katılım için geçerlidir. Eğer belirtilen tarihteki tur için en az 4 kişilik katılım sağlanmaz ise, tur bedeli müşteriye iade edilmek kaydı ile tur iptal edilebilir.

  Seçmiş olduğunuz turda yeterli katılım olmaması durumunda en yakın tarihteki tura yönlendirme yapılabilir.

  Tur katılımı için en az turun hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar tur katılımı sağlanması 10 güne kadar da kesin katılımcının isminin belirtilmesi gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri tur hareket gününden en az 15 gün önce yapılmaktadır. Geç yapılan başvuru ya da vizenin olumsuz sonuçlanması durumunda Fly Wing Turizm’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Paket tur hizmetinin gerçekleşmesi için Paket Tur sözleşmesinde yer alan ödeme süreçlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Paket tur hizmet alımı için gerekli bilgilendirmeler Paket Tur sözleşmesinde belirtilmiş ve imza için müşteri/acenteye iletilmiştir.

  Uçuşlarımız Airarabia ve Fly Dubai havayolları tarifeli uçakları ile yapılmakta olup, müşterinin 20 kg bagaj bavul + 7 kg kabin bavulu hakkı bulunmaktadır. ( Belirtilen bavullar Havayolları tarafından kabul edilen standart ölçülerde olmalıdır. ) Fly Wİng Turim gerekli durumlarda havayolu firmasını değiştirme hakkına sahiptir.

  Havalimanı buluşma noktası havayolu kontuarı önüdür.

  Dubai Turları, Dubaitatili.com markası ile yapılmakta olup, Havaalanları ve bütün iletişimde Dubaitatili.com markası kullanılacaktır.

  0-2 yaş ve 3-10 yaş indirimli hizmet alan çocuklarda ekstra yatak sunulmaz. Ekstra yatak talep edilmesi durumunda Ekstra yatak fiyatlandırması geçerli olacaktır.

  0-2 yaş grubu ve 3-10 yaş gurubundaki fiyatlamalardan faydalanacak çocukların bir üst yaş gurubundan gün almamış olmaları gerekmektedir. Yaş hesaplanması turun gerçekleşeceği tarihe gore yapılmalıdır.

  Odalarda en fazla 2 yetişkin yanında 2 çocuk konaklayabilmektedir.

  3 Kişilik odalar otellerin müsaitliğine göre sunulmaktadır. Bu odalarda 3. yatak  ilave olarak sunulmakta olup, standart yatak boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Vize Başvuru hizmeti, yurtdışı çıkış harcı ve seyahat sağlık sigortası dahil olmayıp, ödemesi müşteri sorumluluğundadır. Talep edilmesi durumunda FLY WING Turizm tarafından ücreti karşılığında danışmanlık talep edilebilir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Turizm Dirham dahil değildir. Bu ödeme otele giriş anında direkt otele yapılmaktadır.

  Dubai Vize başvurusunda, Arap Emirlikleri Hükümetince erkekler için 18 yaş, kadınlar için 24 yaş alt sınırı bulunmaktadır.  Lütfen vize detayları için hizmet aldığınız acenteye danışınız.

  Ekstra turların günleri katılımcı sayısı, uçuş saatlerinin değişmesi ve diğer nedenlerden dolayı rehber tarafından değiştirilebilir.

  Panaromik şehir turu şehrin tanıtımı için düzenlenmektedir. Trafiğin kapalı olması ya da farklı nedenlerden dolayı bazı turlar yaya olarak düzenlenebilmektedir.

  Otel check in saatleri Dünya çapında uluslararası kurallarla belirlenmiş olup, 14.00 / 15.00’dir. Çıkış saatleri 10.00 / 12.00 dir. ( Otel müsaitliğine gore saatlerde değişiklik olabilir.)

  Turlarımızda farklı otellerde kalan misafirlerimiz de bulunabileceği için, programlarımızda yer alacak rehber ve araçlar aynı olabilir.

  Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. Havayollarında yeme içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

  Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

  Turlarımız hakkında gerekli bilgilere www.fwtourism.com web sayfamız ya da 0212 264 03 98 numaralı ofis numaramızdan ulaşabilirsiniz.