HER HAFTA SONU HAREKETLİ PROMOSYON BULGARİSTAN TURU (SOFYA / PLOVDİV)

31 Ocak / 07 Şubat /14 Şubat / 21 Şubat / 28 Şubat / 06 Mart / 13 Mart / 20 Mart / 27 Mart

DOUBLE ODA KİŞİ BAŞI 89 Euro TEK KİŞİLİK ODA 119 Euro

TUR PROGRAMI :

Dubai’yi bizimle keşfetmeye hazır mısınız?

Havalimanı Buluşma :

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali, Air Arabia kontuarı önünde belirlenen saatte, Dubaitatili.com marka yetkilimiz ile buluşma. Yetkilimizin kısa bilgilendirmesi, yurt dışı harçlarınızın yatırılması* ardından Pasaport kontrolü ve tarifeli uçağımız ile yaklaşık 4,5 saat sürecek Sharjah / Dubai yolculuğumuza başlıyoruz. (* Yurtdışı harçları misafirlerimiz tarafından yatırılmaktadır. Tur tarihinden once bankalardan ödemelerinizi yapmanızı öneririz.)

1.GÜN Gebze – İstanbul – Bulgaristan         

23:00 Gebze acente ofis önünden (Gebze Belediye Karşısı)

23:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi

00:10 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi

00:30 Bakırköy Ömür Plaza önünde buluşma ve Bulgaristan’a hareket.

Yol üzerinde gerekli molalar verilerek Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Sofya’ya yolculuk..

2.GÜN Sofya / Plovdiv

Sabah saatlerinde Sofya’ya varış. Sofya şehir tur; Aleksandır Nevski katedrali, Sofya Üniversitesi, Meclis binası, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Yeniçeri elbisesi ile katılmış olduğu ünlü balonun yapıldığı Ordu evi önünden Rus Kilisesi, Parlemento, Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı, merkez bankası, Ulu camii, Rotondo kilisesi görülecek yerler arasında. Alışveriş için serbest zaman. Plovdiv’e hareket ve varış, Plovdiv turu. Konaklama için otele varış ve odalara yerleşme, serbest zaman.

Geceleme Plovdiv 4* City Hotel

3. GÜN Plovdiv – İstanbul – Gebze

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Plovdiv eski şehir turu.

Bizans, Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezleri, koruma altındaki eski şehir ve antik tiyatro, Cuma camii, antik anfitiyatro göreceğimiz yerler arasındadır. Alışveriş için serbest zaman.  Türkiye’ ye hareket, güzergah üzerinde Mustafa markette alışveriş için mola. Kapıkule sınır kapısına varış, pasaport işlemleri sonrası yol boyunca gerekli molaların verilmesi ile Gebze’ye varış ve turumuzun sonu.

Sorularınız Için Bize Ulaşın:

  • Kişi sayısına göre araç ile ulaşım,
  • 1 gece 4* city otelde konaklama,
  • Kahvaltı,
  • Şehir turları,
  • Reherlik hizmeti,
  • Otobüs ikramları,
  • Vize ücreti ,
  • Yurtdışı çıkış harcı,
  • Kişisel harcamalar,
  • Öğle ve akşam yemekleri,
  • Seyahat sağlık sigortası,

  ŞARTLAR & KOŞULLAR

  Paket tur fiyatlamasına çift yön uçak bileti, Dubai çift yön transfer, yarım gün panaromik şehir turu ve 4 gece konaklama + 4 sabah kahvaltı hizmeti dahildir.

  Turlarımız İstanbul hareketlidir.

  Turlarımız toplamda en az 4 kişilik katılım için geçerlidir. Eğer belirtilen tarihteki tur için en az 4 kişilik katılım sağlanmaz ise, tur bedeli müşteriye iade edilmek kaydı ile tur iptal edilebilir.

  Seçmiş olduğunuz turda yeterli katılım olmaması durumunda en yakın tarihteki tura yönlendirme yapılabilir.

  Tur katılımı için en az turun hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar tur katılımı sağlanması 10 güne kadar da kesin katılımcının isminin belirtilmesi gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri tur hareket gününden en az 15 gün önce yapılmaktadır. Geç yapılan başvuru ya da vizenin olumsuz sonuçlanması durumunda Fly Wing Turizm’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Paket tur hizmetinin gerçekleşmesi için Paket Tur sözleşmesinde yer alan ödeme süreçlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Paket tur hizmet alımı için gerekli bilgilendirmeler Paket Tur sözleşmesinde belirtilmiş ve imza için müşteri/acenteye iletilmiştir.

  Uçuşlarımız Airarabia ve Fly Dubai havayolları tarifeli uçakları ile yapılmakta olup, müşterinin 20 kg bagaj bavul + 7 kg kabin bavulu hakkı bulunmaktadır. ( Belirtilen bavullar Havayolları tarafından kabul edilen standart ölçülerde olmalıdır. ) Fly Wİng Turim gerekli durumlarda havayolu firmasını değiştirme hakkına sahiptir.

  Havalimanı buluşma noktası havayolu kontuarı önüdür.

  Dubai Turları, Dubaitatili.com markası ile yapılmakta olup, Havaalanları ve bütün iletişimde Dubaitatili.com markası kullanılacaktır.

  0-2 yaş ve 3-10 yaş indirimli hizmet alan çocuklarda ekstra yatak sunulmaz. Ekstra yatak talep edilmesi durumunda Ekstra yatak fiyatlandırması geçerli olacaktır.

  0-2 yaş grubu ve 3-10 yaş gurubundaki fiyatlamalardan faydalanacak çocukların bir üst yaş gurubundan gün almamış olmaları gerekmektedir. Yaş hesaplanması turun gerçekleşeceği tarihe gore yapılmalıdır.

  Odalarda en fazla 2 yetişkin yanında 2 çocuk konaklayabilmektedir.

  3 Kişilik odalar otellerin müsaitliğine göre sunulmaktadır. Bu odalarda 3. yatak  ilave olarak sunulmakta olup, standart yatak boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Vize Başvuru hizmeti, yurtdışı çıkış harcı ve seyahat sağlık sigortası dahil olmayıp, ödemesi müşteri sorumluluğundadır. Talep edilmesi durumunda FLY WING Turizm tarafından ücreti karşılığında danışmanlık talep edilebilir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Turizm Dirham dahil değildir. Bu ödeme otele giriş anında direkt otele yapılmaktadır.

  Dubai Vize başvurusunda, Arap Emirlikleri Hükümetince erkekler için 18 yaş, kadınlar için 24 yaş alt sınırı bulunmaktadır.  Lütfen vize detayları için hizmet aldığınız acenteye danışınız.

  Ekstra turların günleri katılımcı sayısı, uçuş saatlerinin değişmesi ve diğer nedenlerden dolayı rehber tarafından değiştirilebilir.

  Panaromik şehir turu şehrin tanıtımı için düzenlenmektedir. Trafiğin kapalı olması ya da farklı nedenlerden dolayı bazı turlar yaya olarak düzenlenebilmektedir.

  Otel check in saatleri Dünya çapında uluslararası kurallarla belirlenmiş olup, 14.00 / 15.00’dir. Çıkış saatleri 10.00 / 12.00 dir. ( Otel müsaitliğine gore saatlerde değişiklik olabilir.)

  Turlarımızda farklı otellerde kalan misafirlerimiz de bulunabileceği için, programlarımızda yer alacak rehber ve araçlar aynı olabilir.

  Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. Havayollarında yeme içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

  Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

  Turlarımız hakkında gerekli bilgilere www.fwtourism.com web sayfamız ya da 0212 264 03 98 numaralı ofis numaramızdan ulaşabilirsiniz.