THASSOS ADASI TURU

(3 GECE))

TUR PROGRAMI :

En özel tatilinizi Dubai’de geçirmeye hazır mısınız?
Havalimanı Buluşma :

1. GÜN

22: 00 Kadiköy Evlendirme Dairesi, 22.45 Mecidiyeköy migros önü, 23:30 İncirli Ömür Plaza (Silivri ve sonrasında binecek misafirlerin rezervasyon esnasında bilgi vermesi gerekmektedir.) önünden hareket ile Thassos Adası turumuza başlıyoruz.

2. GÜN

Gece yarısından sonra varacağımız İpsala sınır kapısında pasaport işlemleri için sıraya giriyor ve işlemlerimizi yaptırıyoruz. Türk kapısından geçişimizin ardından serbest bölgedeki free shopda kısa bir alış veriş molası veriyoruz. Alış veriş sonrası Yunan kapısına hareket ediyor ve gümrük işlemlerini yaptırıyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde ulaşacağımız Kavala yakınlarında ki dinlenme tesisimizde kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Thassos adasına gitmek üzere limana hareket ediyoruz. Limandaki feribotlara binip yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğun ardından Thassos adasına varıyoruz. Thassos adasına varışımızın ardından adanın en meşhur plajlarından biri olan La scala beach’e gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Plaj girişleri ücretsizdir, misafirler sadece plajda aldıkları yiyecek içeceklerin ücretini öder. La Scala Beach de ki serbest zamanımızın ardından otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak limaneria ya gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11: 30 a kadar limaneria merkezde kalıyoruz. Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.

3. GÜN

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Aliki Beach – Giola Turumuza katılabilirler. (Kişi başı tur ücreti 10 Eur dur) otelden ayrılmamızın ardından ilk olarak adanın ünlü plajlarından Aliki Beach gidiyoruz. Plaja varışımızın ardından serbest zaman. (şezlong, şemsiye ücretleri 3-5 euro arasında değişiklik göstermektedir veya restaurantlarda yemek yerseniz şezlong, şemsiye ücreti ödemiyorsunuz.) Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Aliki Beach de ayrıca antik liman, antik mermer ocağı ve yürüyüş yolunu da görebilir. Aliki Beach den saat 16:00 da ayrılarak Giola ya gidiyoruz. Giola ya ulaşmak için ana yolun kenarında otobüsten inip yaklaşık 20 dk. lık yürüyüşün ardından Giolaya varıyoruz. Giolada havuz-denizde yüzmek için 1 saatlik zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından tekrardan otobüsümüze yürüyüp otelimize doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Yunan taverna turu düzenlenecektir. Zengin fix menu (deniz ürünleri ağırlıklı 2 alkollü içecek) kişi başı 35 eurodur. Akşam 8 de otelden ayrılıp eğlencenin sonlanmasının ardından gece 1-2 arası otelimize dönüşe geçiyoruz.

Sorularınız Için Bize Ulaşın:

   4.GÜN

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için Marble ve Makryammos Beach turları düzenlenecektir. Kişi başı 20 eurodur. Turumuza başlamamızın ardından ilk olarak Makryammos Beach e gidiyoruz. Marble Beach e otobüs ile girilmediği için hep birlikte ilk olarak otobüs ile Makryammos Beach e gidiyoruz ve sonrasında ufak araçla sıra ile misafirlerimizi Marble Beach e transfer ediyoruz. Makryammos Beach de şezlong, şemsiye ücreti 3-5 euro arasındadır ve büyük bir tesis olduğu için her zevke uygun yiyecek, içecek ve konfor yer almaktadır. İsmini mermerden alan Marble Beach bembeyaz plajı ve masmavi denizi ile adaya gelen tüm misafirlerin ziyaret ettiği bir plaj haline gelmiştir. Marble ve Makryammos Beach de ki deniz kum güneş keyfini tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak Potos’a gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11:30 a kadar Potos merkezde kalıyoruz. Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.

  5.GÜN

  Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi otelden alıp aracımıza yerleştiriyoruz ve otelen ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Golden Beach ve Panagia köyü turu yapılacaktır. (Kişi başı 10 eurodur.) Ekstra turumuza katılmayacak misafirlerimiz için Limenas merkezde serbest zaman verilecektir. Turumuza katılan misafirlerimiz ile ilk olarak Golden Beach e gidiyor ve deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz. Saat 15:00 a kadar sürecek serbest zamanımızın ardından Golden Beachden ayrılıp Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia köyüne gidiyoruz. Kuzu çevirme ve kokoreçi ile ünlü bu köyde yemek ve alış veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Panagia köyünden ayrılıp limana geçiyor ve feribota binerek İstanbul’ a doğru dönüşe geçiyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türkiye’ ye geçiyoruz. Yolculuğumuzun sonunda siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

  • Mayıs : 22 Mayıs 2020
  • Haziran: 17,24 Haziran 2020
  • Temmuz: 1,8,15,22,30 Temmuz 2020
  • Ağustos: 5,12,19,26 Ağustos 2020
  • Eylül: 9 Eylül 2020
  • Lüks Otobüsler ile Ulaşım
  • Belirtilen Otellerde Konaklama (2 gece oda kahvaltı)
  • Feribot Bileti (Feribot ile Thassos Adası Keramoti gidiş dönüş geçiş ücreti)
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti
  • Vize Ücreti
  • Yurtdışı Çıkış Harcı
  • Ekstra Turlar
  • Kişisel Harcamalar
  • Öğle Yemekleri
  • Akşam Yemekleri
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • İki / Üç kişilik odada kişi başı : 219 Euro
  • Tek kişilik oda : 299 Euro
  • 0-2,99 yaş çocuk : Free
  • 3-6 yaş çocuk : 79 Euro
  • 7-12 yaş çocuk : 179 Euro

  ŞARTLAR & KOŞULLAR

  Paket tur fiyatlamasına çift yön uçak bileti, Dubai çift yön transfer, yarım gün panaromik şehir turu ve 4 gece konaklama + 4 sabah kahvaltı hizmeti dahildir.

  Turlarımız İstanbul hareketlidir.

  Turlarımız toplamda en az 4 kişilik katılım için geçerlidir. Eğer belirtilen tarihteki tur için en az 4 kişilik katılım sağlanmaz ise, tur bedeli müşteriye iade edilmek kaydı ile tur iptal edilebilir.

  Seçmiş olduğunuz turda yeterli katılım olmaması durumunda en yakın tarihteki tura yönlendirme yapılabilir.

  Tur katılımı için en az turun hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar tur katılımı sağlanması 10 güne kadar da kesin katılımcının isminin belirtilmesi gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri tur hareket gününden en az 15 gün önce yapılmaktadır. Geç yapılan başvuru ya da vizenin olumsuz sonuçlanması durumunda Fly Wing Turizm’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Paket tur hizmetinin gerçekleşmesi için Paket Tur sözleşmesinde yer alan ödeme süreçlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Paket tur hizmet alımı için gerekli bilgilendirmeler Paket Tur sözleşmesinde belirtilmiş ve imza için müşteri/acenteye iletilmiştir.

  Uçuşlarımız Airarabia ve Fly Dubai havayolları tarifeli uçakları ile yapılmakta olup, müşterinin 20 kg bagaj bavul + 7 kg kabin bavulu hakkı bulunmaktadır. ( Belirtilen bavullar Havayolları tarafından kabul edilen standart ölçülerde olmalıdır. ) Fly Wİng Turim gerekli durumlarda havayolu firmasını değiştirme hakkına sahiptir.

  Havalimanı buluşma noktası havayolu kontuarı önüdür.

  Dubai Turları, Dubaitatili.com markası ile yapılmakta olup, Havaalanları ve bütün iletişimde Dubaitatili.com markası kullanılacaktır.

  0-2 yaş ve 3-10 yaş indirimli hizmet alan çocuklarda ekstra yatak sunulmaz. Ekstra yatak talep edilmesi durumunda Ekstra yatak fiyatlandırması geçerli olacaktır.

  0-2 yaş grubu ve 3-10 yaş gurubundaki fiyatlamalardan faydalanacak çocukların bir üst yaş gurubundan gün almamış olmaları gerekmektedir. Yaş hesaplanması turun gerçekleşeceği tarihe gore yapılmalıdır.

  Odalarda en fazla 2 yetişkin yanında 2 çocuk konaklayabilmektedir.

  3 Kişilik odalar otellerin müsaitliğine göre sunulmaktadır. Bu odalarda 3. yatak  ilave olarak sunulmakta olup, standart yatak boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Vize Başvuru hizmeti, yurtdışı çıkış harcı ve seyahat sağlık sigortası dahil olmayıp, ödemesi müşteri sorumluluğundadır. Talep edilmesi durumunda FLY WING Turizm tarafından ücreti karşılığında danışmanlık talep edilebilir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Turizm Dirham dahil değildir. Bu ödeme otele giriş anında direkt otele yapılmaktadır.

  Dubai Vize başvurusunda, Arap Emirlikleri Hükümetince erkekler için 18 yaş, kadınlar için 24 yaş alt sınırı bulunmaktadır.  Lütfen vize detayları için hizmet aldığınız acenteye danışınız.

  Ekstra turların günleri katılımcı sayısı, uçuş saatlerinin değişmesi ve diğer nedenlerden dolayı rehber tarafından değiştirilebilir.

  Panaromik şehir turu şehrin tanıtımı için düzenlenmektedir. Trafiğin kapalı olması ya da farklı nedenlerden dolayı bazı turlar yaya olarak düzenlenebilmektedir.

  Otel check in saatleri Dünya çapında uluslararası kurallarla belirlenmiş olup, 14.00 / 15.00’dir. Çıkış saatleri 10.00 / 12.00 dir. ( Otel müsaitliğine gore saatlerde değişiklik olabilir.)

  Turlarımızda farklı otellerde kalan misafirlerimiz de bulunabileceği için, programlarımızda yer alacak rehber ve araçlar aynı olabilir.

  Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. Havayollarında yeme içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

  Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

  Turlarımız hakkında gerekli bilgilere www.fwtourism.com web sayfamız ya da 0212 264 03 98 numaralı ofis numaramızdan ulaşabilirsiniz.