ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

( ILICA HOTEL 5* KONAKLAMA )

3 NİSAN – 5 NİSAN

(KESİN HAREKET )

TUR PROGRAMI :

Turlarımız belirtilen tarihlerde kesin hareket olarak planlanmaktadır. Mücbir durumlarda turların iptal olması halinde tur hareket tarihinden en geç 3 gün öncesinde misafirlerimize bilgi verilecektir.

Tur Programı belirtildiği gibidir, ancak gerekli durumlarda Tur rehberi tur programı içerisinde değişiklik yapabilir.

1.GÜN
02 Nisan 2020 Perşembe
21.30 İncirli Ömür Plaza Önü 22.15 Mecidiyeköy Mado Önü,23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,23.20 Kartal köprüsü altı, 23.45 Çayırova Mc.Donalds , 01.30 Bursa Özdilek kalkış noktalarımızdan hareket ile Ege Turlarımızın en keyiflilerinden biri olan Alaçatı Ot Festivali turu yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN
03 Nisan 2020 Cuma
Sabah Şirince’de vereceğimiz köy kahvaltısı güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’yi geziyoruz. . Meşhur Şirince şarabının tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Efes Antik Kenti’ne hareket
ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi,Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon,Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem Ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından Çeşme’ye hareket ediyoruz. Otelimize yerleşiyor ve termal & spa faydalanıp tüm yorgunluğumuzu atıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde….

3.GÜN
04.Nisan 2020 Cumartesi
Sabah kahvaltı sonrası Alaçatı Ot Festivali bizi bekliyor…. İlk durağımız Alaçatı Port bölgesi. Rüzgârın hiç eksik olmadığı kıyıların vazgeçilemez rüzgâr sörfü merkezi, restoran ve gece kulüpleri, otantik binaları görmek üzere yürüyüşümüzü yapıyoruz. Daha sonra Alaçatı Köyü merkezine geçiyoruz. Gezmeye doyamayacağınız sokakları arşınlarken Hacı Memiş Camii, Taş Kahve, Tarihi Çarşı, Eski Kilise göreceğimiz tarihi mekanlar.Sırasıyla gezeceğimiz Arnavut kaldırım sokakları, cumbalı evleri, konakları ve eski köy meydanı….. Alaçatı Ot festivalinin düzenlenmiş olduğu alanda bu yıl 11.’si düzenlenen Ot Festivali, tüm Ege Bölgesinde en çok ilgi gören organizasyonlardan birine katılacağız. Festival kapsamında yöre halkı ile hoş sohbetler edip otlardan yapılmış ikramların tadına bakacağız, yöresel  kıyafetlerle festivali şenlendiren ekiplerle dans edip eğleneceğiz. Serbest zamanın ardından akşam üzeri otelimize geçiyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Sorularınız Için Bize Ulaşın:

  4.GÜN
  05.Nisan 2020 Pazar
  Sabah otelimizden alacağımız kahvaltı sonrası otelden c/out yapıp ayrılıyoruz. Ege bölgesinde İzmir’e bağlı sevimli ilçesi Urla’ya geçiyoruz. Urla’da Sanat Sokağı ve Malgaca Pazarı gezileri ve Sahili ardından İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı olan Sığacık gözde tatil beldesine geçiyoruz. Sığacık
  Köy pazarında mola veriyoruz. Yerel Sığacık’li kadınlarımızın el emeği, göz nuru lezzetlerini tadıyor ve hediyelik eşya alışverişi için serbest bırakıyoruz. Aracımızda buluşarak İstanbul’a hareket ediyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

  DOUBLE ODA KİŞİ BAŞI 1.149 TL
  TEK KİŞİLİK ODA 1.499 TL

  • Tüm transferler ve turlar
  • 2 gece Ilıca Termal Hotelde konaklama
  • 2 Sabah Kahvaltı
  • 2 Akşam yemeği
   (Spa merkezimiz otel misafirlerimize ücretsizdir. Kapalı thermal havuz, thalasso havuzu, kapalı
   kaydıraklı çocuk havuzu, hamam, sauna, fitness center)
  • Şirince’de kahvaltı
  • Gezi boyunca kokartlı Rehberlik hizmeti
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Çeşme- Ilıca -Alaçatı- Urla- Sıgaçık gezileri
  • Şirince- Meryem Ana – Efes Antik kent
  • İstanbul içi çift yön transfer ( 80 TL )
  • Yemeklerde alınan içecekler
  • Programda yer almayan geziler ve yemekler
  • Öğle yemekleri
  • Bahşişler
  • Kişisel harcamalar
  • Seyahat Sağlık Sigortası

  2020 ALAÇATI OT FESTİVALİ Güncel Festival programı yetkililer tarafından açıklandığı zaman duyuru yapacağız..
  Not : Güncel Festival Programı festivale çok yakın tarihte açıklandığından, Rehberimiz programda buna bağlı olarak değişiklikler yapabilir.

  ŞARTLAR & KOŞULLAR

  Paket tur fiyatlamasına çift yön uçak bileti, Dubai çift yön transfer, yarım gün panaromik şehir turu ve 4 gece konaklama + 4 sabah kahvaltı hizmeti dahildir.

  Turlarımız İstanbul hareketlidir.

  Turlarımız toplamda en az 4 kişilik katılım için geçerlidir. Eğer belirtilen tarihteki tur için en az 4 kişilik katılım sağlanmaz ise, tur bedeli müşteriye iade edilmek kaydı ile tur iptal edilebilir.

  Seçmiş olduğunuz turda yeterli katılım olmaması durumunda en yakın tarihteki tura yönlendirme yapılabilir.

  Tur katılımı için en az turun hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar tur katılımı sağlanması 10 güne kadar da kesin katılımcının isminin belirtilmesi gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri tur hareket gününden en az 15 gün önce yapılmaktadır. Geç yapılan başvuru ya da vizenin olumsuz sonuçlanması durumunda Fly Wing Turizm’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Paket tur hizmetinin gerçekleşmesi için Paket Tur sözleşmesinde yer alan ödeme süreçlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Paket tur hizmet alımı için gerekli bilgilendirmeler Paket Tur sözleşmesinde belirtilmiş ve imza için müşteri/acenteye iletilmiştir.

  Uçuşlarımız Airarabia ve Fly Dubai havayolları tarifeli uçakları ile yapılmakta olup, müşterinin 20 kg bagaj bavul + 7 kg kabin bavulu hakkı bulunmaktadır. ( Belirtilen bavullar Havayolları tarafından kabul edilen standart ölçülerde olmalıdır. ) Fly Wİng Turim gerekli durumlarda havayolu firmasını değiştirme hakkına sahiptir.

  Havalimanı buluşma noktası havayolu kontuarı önüdür.

  Dubai Turları, Dubaitatili.com markası ile yapılmakta olup, Havaalanları ve bütün iletişimde Dubaitatili.com markası kullanılacaktır.

  0-2 yaş ve 3-10 yaş indirimli hizmet alan çocuklarda ekstra yatak sunulmaz. Ekstra yatak talep edilmesi durumunda Ekstra yatak fiyatlandırması geçerli olacaktır.

  0-2 yaş grubu ve 3-10 yaş gurubundaki fiyatlamalardan faydalanacak çocukların bir üst yaş gurubundan gün almamış olmaları gerekmektedir. Yaş hesaplanması turun gerçekleşeceği tarihe gore yapılmalıdır.

  Odalarda en fazla 2 yetişkin yanında 2 çocuk konaklayabilmektedir.

  3 Kişilik odalar otellerin müsaitliğine göre sunulmaktadır. Bu odalarda 3. yatak  ilave olarak sunulmakta olup, standart yatak boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Vize Başvuru hizmeti, yurtdışı çıkış harcı ve seyahat sağlık sigortası dahil olmayıp, ödemesi müşteri sorumluluğundadır. Talep edilmesi durumunda FLY WING Turizm tarafından ücreti karşılığında danışmanlık talep edilebilir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Turizm Dirham dahil değildir. Bu ödeme otele giriş anında direkt otele yapılmaktadır.

  Dubai Vize başvurusunda, Arap Emirlikleri Hükümetince erkekler için 18 yaş, kadınlar için 24 yaş alt sınırı bulunmaktadır.  Lütfen vize detayları için hizmet aldığınız acenteye danışınız.

  Ekstra turların günleri katılımcı sayısı, uçuş saatlerinin değişmesi ve diğer nedenlerden dolayı rehber tarafından değiştirilebilir.

  Panaromik şehir turu şehrin tanıtımı için düzenlenmektedir. Trafiğin kapalı olması ya da farklı nedenlerden dolayı bazı turlar yaya olarak düzenlenebilmektedir.

  Otel check in saatleri Dünya çapında uluslararası kurallarla belirlenmiş olup, 14.00 / 15.00’dir. Çıkış saatleri 10.00 / 12.00 dir. ( Otel müsaitliğine gore saatlerde değişiklik olabilir.)

  Turlarımızda farklı otellerde kalan misafirlerimiz de bulunabileceği için, programlarımızda yer alacak rehber ve araçlar aynı olabilir.

  Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. Havayollarında yeme içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

  Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

  Turlarımız hakkında gerekli bilgilere www.fwtourism.com web sayfamız ya da 0212 264 03 98 numaralı ofis numaramızdan ulaşabilirsiniz.