EDİRNE KAKAVA ŞENLİKLERİ TURU

5 MAYIS 2020

(KESİN HAREKET )

TUR PROGRAMI :

Turlarımız belirtilen tarihlerde kesin hareket olarak planlanmaktadır. Mücbir durumlarda turların iptal olması halinde tur hareket tarihinden en geç 3 gün öncesinde misafirlerimizebilgi verilecektir.

Tur Programı belirtildiği gibidir, ancak gerekli durumlarda Tur rehberi tur programı içerisinde değişiklik yapabilir.

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, 07:30 Point otel önü 08:00 İncirli Ömür Plaza Önü 08:30 Beylikdüzü Beykent Köprüaltından katılacak siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kahvaltı paketimiz eşliğinde Trakya’ nın önemli bir kültür mirası olan Camiileri, Çarşı ve Köprüleri ile ünlü sınır kentimiz
Edirne’ ye doğru yola çıkıyoruz..Üç Şerefeli Camii, Eski Camii (Ulu Camii) ve Selimiye Camii gezilerinin ardından Edirne’ nin ünlü Badem
ezmesi, Edirne Peyniri , Aynalı Gelin Süpürgesi ve Yöresel meyve sabunları alma fırsatı için alış veriş molası, serbest zaman veriyoruz..
Molanın ardından Karaağaç gezisi, Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı ve Tren Garı gezileri yapıyoruz. Ardından Meşhur Edirne Ciğeri lezzetini tatmak için öğle yemeği molası veriyoruz. Yemeğin ardından Şükrüpaşa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırpsındığı Savaşı Müzesi gezilerimizi yapıyoruz. Beyazid Küllüyesi Sağlık Müzesi, Tarihi Kırkpınar yağlı güreş medanı, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri, Saray Mutfakları, Kum Kasrı ve Hamamı, Balkan Şehitliği gezilerimizi gerçekleştiriyoruz.Kırkpınar Meydanı Saray içinde Baharın gelişinin müjdecisi KAKAVA ATEŞİ’nin yakılması ile başlayan müzikler ve danslar eşliğinde KAKAVA ŞENLİKLERİ’ne katılmak amacı ile serbest zaman veriyoruz… Rehberimizin belirleyeceği saatte aracımız ile buluşup İstanbul’ a doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

KİŞİ BAŞI 190 TL

Sorularınız Için Bize Ulaşın:

  • Lüks Otobüsler ile Ulaşım
  • Kahvaltı Paketi
  • Öğle Yemeği (Ana yemek – İçecek)
  • Tüm Çevre Gezileri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Kişisel Harcamalar
  • Akşam Yemeği
  • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Seyahat Sağlık Sigortası

  ŞARTLAR & KOŞULLAR

  Paket tur fiyatlamasına çift yön uçak bileti, Dubai çift yön transfer, yarım gün panaromik şehir turu ve 4 gece konaklama + 4 sabah kahvaltı hizmeti dahildir.

  Turlarımız İstanbul hareketlidir.

  Turlarımız toplamda en az 4 kişilik katılım için geçerlidir. Eğer belirtilen tarihteki tur için en az 4 kişilik katılım sağlanmaz ise, tur bedeli müşteriye iade edilmek kaydı ile tur iptal edilebilir.

  Seçmiş olduğunuz turda yeterli katılım olmaması durumunda en yakın tarihteki tura yönlendirme yapılabilir.

  Tur katılımı için en az turun hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar tur katılımı sağlanması 10 güne kadar da kesin katılımcının isminin belirtilmesi gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri tur hareket gününden en az 15 gün önce yapılmaktadır. Geç yapılan başvuru ya da vizenin olumsuz sonuçlanması durumunda Fly Wing Turizm’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Paket tur hizmetinin gerçekleşmesi için Paket Tur sözleşmesinde yer alan ödeme süreçlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Paket tur hizmet alımı için gerekli bilgilendirmeler Paket Tur sözleşmesinde belirtilmiş ve imza için müşteri/acenteye iletilmiştir.

  Uçuşlarımız Airarabia ve Fly Dubai havayolları tarifeli uçakları ile yapılmakta olup, müşterinin 20 kg bagaj bavul + 7 kg kabin bavulu hakkı bulunmaktadır. ( Belirtilen bavullar Havayolları tarafından kabul edilen standart ölçülerde olmalıdır. ) Fly Wİng Turim gerekli durumlarda havayolu firmasını değiştirme hakkına sahiptir.

  Havalimanı buluşma noktası havayolu kontuarı önüdür.

  Dubai Turları, Dubaitatili.com markası ile yapılmakta olup, Havaalanları ve bütün iletişimde Dubaitatili.com markası kullanılacaktır.

  0-2 yaş ve 3-10 yaş indirimli hizmet alan çocuklarda ekstra yatak sunulmaz. Ekstra yatak talep edilmesi durumunda Ekstra yatak fiyatlandırması geçerli olacaktır.

  0-2 yaş grubu ve 3-10 yaş gurubundaki fiyatlamalardan faydalanacak çocukların bir üst yaş gurubundan gün almamış olmaları gerekmektedir. Yaş hesaplanması turun gerçekleşeceği tarihe gore yapılmalıdır.

  Odalarda en fazla 2 yetişkin yanında 2 çocuk konaklayabilmektedir.

  3 Kişilik odalar otellerin müsaitliğine göre sunulmaktadır. Bu odalarda 3. yatak  ilave olarak sunulmakta olup, standart yatak boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Vize Başvuru hizmeti, yurtdışı çıkış harcı ve seyahat sağlık sigortası dahil olmayıp, ödemesi müşteri sorumluluğundadır. Talep edilmesi durumunda FLY WING Turizm tarafından ücreti karşılığında danışmanlık talep edilebilir.

  Belirtilen fiyatlamalara Dubai Turizm Dirham dahil değildir. Bu ödeme otele giriş anında direkt otele yapılmaktadır.

  Dubai Vize başvurusunda, Arap Emirlikleri Hükümetince erkekler için 18 yaş, kadınlar için 24 yaş alt sınırı bulunmaktadır.  Lütfen vize detayları için hizmet aldığınız acenteye danışınız.

  Ekstra turların günleri katılımcı sayısı, uçuş saatlerinin değişmesi ve diğer nedenlerden dolayı rehber tarafından değiştirilebilir.

  Panaromik şehir turu şehrin tanıtımı için düzenlenmektedir. Trafiğin kapalı olması ya da farklı nedenlerden dolayı bazı turlar yaya olarak düzenlenebilmektedir.

  Otel check in saatleri Dünya çapında uluslararası kurallarla belirlenmiş olup, 14.00 / 15.00’dir. Çıkış saatleri 10.00 / 12.00 dir. ( Otel müsaitliğine gore saatlerde değişiklik olabilir.)

  Turlarımızda farklı otellerde kalan misafirlerimiz de bulunabileceği için, programlarımızda yer alacak rehber ve araçlar aynı olabilir.

  Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. Havayollarında yeme içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

  Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

  Turlarımız hakkında gerekli bilgilere www.fwtourism.com web sayfamız ya da 0212 264 03 98 numaralı ofis numaramızdan ulaşabilirsiniz.